Dzisiaj jest 19 Czerwca 2019, Środa, imieniny obchodzą:

REPORTER 24RSS

Zaczarowane piosenki w Krakowie

10 czerwca 2019
Koncerty z udziałem gwiazd, niepełnosprawnych muzyków i wokalistów, a także wielkie nazwiska i wybitne osobowości polskiego sportu – warto w najbliższy weekend wybrać się na krakowski Rynek Główny. Ruszają Ogólnopolskie Dni Integracji „Zwyciężać Mimo Wszystko”!

Suwałki: Przegląd Twórczości Artystycznej

08 maja 2019
Towarzystwo Przyjaciół Dzieci, Oddział Okręgowy w Suwałkach organizuje Przegląd Twórczości Artystycznej Osób Niepełnosprawnych. Projekt adresowany jest do osób niepełnosprawnych, które każdą wolną chwilę poświęcają tworzeniu prac różnymi technikami.

Singiel wbrew stereotypom

12 marca 2019
Sami, Pilár i 032 – reprezentanci tych zespołów połączyli siły, by nagrać „hymn” koncertu „Góry, lasy i gitary”. Można go będzie wysłuchać już w najbliższy piątek, w Katowicach. – Nasz singiel jest mieszkanką poezji śpiewanej, folk rocka i dobrej zabawy. I taki właśnie będzie cały koncert – zapowiada Anita Sajnóg, wokalistka.

Muzyka bez barier w Bochni

11 marca 2019
W dniach od 4 do 6 czerwca w Bochni odbędzie się 12. Festiwal Piosenki „Integracja malowana dźwiękiem”. Swoje umiejętności wokalne i kabaretowe zaprezentują osoby z różnymi stopniami niepełnosprawności.

Góry, lasy i gitary

02 marca 2019
Wolna Grupa Bukowina, Beltaine, Pilár, 032, Sami oraz kabaret Drzewo a Gada wystąpią 15 marca na scenie Katowic Miasta Ogrodów. – Będziemy śpiewać poezję, mieszać folk z rockiem i po prostu dobrze się bawić – zapowiada Anita Sajnóg. Co łączy tak różnych na pozór artystów i jaka jest idea koncertu?

Barak Kultury zaprasza na Inny Festiwal

13 października 2018
Fundacja Barak Kultury już po raz szósty organizuje w Wielkopolsce Inny festiwal, którego głównym celem jest integracja osób z niepełnosprawnościami i pełnosprawnych. Festiwal ma także zwiększać świadomość realiów w jakich żyją osoby z niepełnosprawnościami w naszym kraju. Poszczególne wydarzenia tłumaczone są na język migowy i prezentowane z audiodeskrypcją.

Patrzę dalej – za horyzont

28 lipca 2018
W dniach od 12 do 14 września w Łazach odbędą się XVI Ogólnopolskie Integracyjne Warsztaty Artystyczne. W tym roku imprezę organizowaną przez Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym Koło w Koszalinie promuje hasło „Patrzę dalej – za horyzont”.