Dzisiaj jest 10 Lipca 2020, Piątek, imieniny obchodzą:

REPORTER 24RSS

Tajemnica mojej wyobraźni

02 kwietnia 2020
Trwa 18. edycja konkursu plastycznego „Sztuka osób niepełnosprawnych”, który w tym roku organizowany jest pod hasłem „Tajemnica mojej wyobraźni”. Prace wykonane różnymi technikami można przesyłać do 30 czerwca.

Piosenka bez barier w Bochni

10 marca 2020
W dniach od 25 do 28 maja w Bochni odbędzie się 13. Festiwal Piosenki „Integracja malowana dźwiękiem”. Swoje umiejętności wokalne i kabaretowe zaprezentują osoby z różnymi stopniami niepełnosprawności.

Impresje Artystyczne – Ciechocinek 2020

04 marca 2020
Fundacja Inicjatyw na Rzecz Niepełnosprawnych PRO OMNIBUS po raz 24. organizuje Festiwal Piosenki Młodzieży Niepełnosprawnej „Impresje Artystyczne - Ciechocinek 2020”. Impreza odbędzie się w dniach od 15 lipca do 3 sierpnia.

Festiwal Sztuk Wszelakich bez barier

04 listopada 2019
W listopadzie w Łodzi odbędzie się XXII Festiwal Sztuk Wszelakich Osób Niepełnosprawnych. Prace mieszkańców Domów Pomocy Społecznej, uczestników Domów Dziennego Pobytu, Warsztatów Terapii Zajęciowej, oraz uczniów Szkół Specjalnych i przedszkoli zostaną zaprezentowane w Domu Kultury ARIADNA.

Możesz! Każdy może!

26 września 2019
18 miast i blisko 90 instytucji kultury, fundacji i organizacji wysyła sygnał #MOŻESZ! Spotkajmy się w dniach 27 września – 6 października na dostępnych spektaklach, koncertach, pokazach filmowych, wystawach, dyskusjach i warsztatach!

Grudziądz zaprasza na OPTAN

01 sierpnia 2019
Centrum Rehabilitacji im. ks. Biskupa Jana Chrapka organizuje XXII Ogólnopolski Przegląd Twórczości Artystycznej Niepełnosprawnych OPTAN 2019. Impreza odbędzie się w dniach od 5 do 8 września w Grudziądzu. Celem przedsięwzięcia jest zwiększenie aktywności osób niepełnosprawnych w różnych dziedzinach życia oraz integracja środowiska osób niepełnosprawnych.

Zaczarowane piosenki w Krakowie

10 czerwca 2019
Koncerty z udziałem gwiazd, niepełnosprawnych muzyków i wokalistów, a także wielkie nazwiska i wybitne osobowości polskiego sportu – warto w najbliższy weekend wybrać się na krakowski Rynek Główny. Ruszają Ogólnopolskie Dni Integracji „Zwyciężać Mimo Wszystko”!