Dzisiaj jest 19 Czerwca 2019, Środa, imieniny obchodzą:

SPORT RSS

Strzelcy rywalizowali w Hanowerze

30 maja 2019
W Hanowerze odbyły się Międzynarodowe Mistrzostwa w Strzelectwie Sportowym Osób Niepełnosprawnych. Reprezentacja Polski wywalczyła w Niemczech trzy medale zespołowo (dwa razy srebro i brąz) oraz brązowy medal indywidualnie.

Sukcesy polskich tenisistów w Serbii

07 maja 2019
W Kanjiża odbył się międzynarodowy turniej tenisowy „Kanjiża Open 2019”. Reprezentacja Polski wywalczyła w Serbii trzy srebrne medale.

Wywalczyli trzy medale w Wiśle

16 kwietnia 2019
W Ośrodku Przygotowań Paraolimpijskich w Wiśle odbyły się Drużynowe Mistrzostwa Polski Osób Niepełnosprawnych w tenisie stołowym. Tenisiści zielonogórskiego „Start-u” wywalczyli podczas tego turnieju trzy medale: dwa złote i jeden brązowy.

Pływacy rywalizowali w Bydgoszczy

02 kwietnia 2019
W Bydgoszczy odbyły się Mistrzostwa Polski Niepełnosprawnych Juniorów w pływaniu. Bardzo dobrze zaprezentowali się zawodnicy Zrzeszenia Sportowo-Rehabilitacyjnego „Start” Zielona Góra. Podopieczni trenera Franciszka Zienkiewicza wywalczyli trzy medale: dwa srebrne i jeden brązowy.

Udany występ Polaków w Lignano

26 marca 2019
W Lignano rozegrano Międzynarodowy Turniej Osób Niepełnosprawnych w tenisie stołowym. W rywalizacji udział wzięli zawodnicy zielonogórskiego Start-u, którzy w konkurencjach indywidualnych i drużynowych wywalczyli trzy medale.

Zgłoś drużynę do Seni Cup!

07 marca 2019
Trwają przygotowania do kolejnej, 19. edycji Turnieju Międzynarodowej Ligi Piłki Nożnej Osób Niepełnosprawnych Seni Cup. Zgłoszenia drużyn przyjmowane będą do 19 kwietnia. Zapowiada się ogromna dawka sportowych emocji!

Castro najlepszym sportowcem 2018 roku

05 marca 2019
Znamy laureatów XIX Plebiscytu na Najlepszych Sportowców Warszawy 2018 roku. Tytuł Najlepszego Sportowca Niepełnosprawnego Roku otrzymał Adrian Castro. Drugie miejsce w tej kategorii zajęła Julia Chmielewska.