Dzisiaj jest 22 Października 2019, Wtorek, imieniny obchodzą:

SPORT RSS

Biało-Czerwoni najlepsi w Helsinborgu

07 października 2019
W Helsinborgu odbyły się Mistrzostwa Europy Osób Niepełnosprawnych w tenisie stołowym. Rywalizację w klasyfikacji zespołowej wygrali Polacy. Brązowe medale w klasyfikacji indywidualnej wywalczyli Piotr Grudzień i Igor Misztal.

Kolarstwo szosowe bez barier

21 sierpnia 2019
W dniach od 27 do 29 września odbędą się Mistrzostwa Polski w Kolarstwie Szosowym Osób Niepełnosprawnych. Zawody zostaną rozegrane na trasie Rzyki, Wieprz – Nidek. Wydarzenie organizują Polski Związek Sportu Niepełnosprawnych „START” i Beskidzkie Zrzeszenie Sportowo-Rehabilitacyjne „Start” Bielsko-Biała.

Szachiści zagrają w Bydgoszczy

20 sierpnia 2019
W dniach od 3 do 6 października w Bydgoszczy rozegrane zostaną Mistrzostwa Polski Osób Niepełnosprawnych w Szachach. Organizatorem wydarzenia jest Polski Związek Sportu Niepełnosprawnych „START”.

Bocci bez barier w Konopiskach

19 lipca 2019
W Konopiskach odbył się Międzynarodowy Turniej Bocci „Prometeus Cup 2019”, który był jednocześnie II Turniejem Eliminacyjnym do Mistrzostw Polski w bocci. Bardzo dobrze zaprezentowała się reprezentacja zielonogórskiego Start-u.

Żeglarstwo bez barier w Giżycku

21 czerwca 2019
W dniach od 24 do 27 czerwca w Giżycku rozegrane zostaną XXV Mistrzostwa Polski Żeglarzy z Niepełnosprawnością. Organizatorem wydarzenia jest Mazurska Szkoła Żeglarstwa.

Strzelcy rywalizowali w Hanowerze

30 maja 2019
W Hanowerze odbyły się Międzynarodowe Mistrzostwa w Strzelectwie Sportowym Osób Niepełnosprawnych. Reprezentacja Polski wywalczyła w Niemczech trzy medale zespołowo (dwa razy srebro i brąz) oraz brązowy medal indywidualnie.

Sukcesy polskich tenisistów w Serbii

07 maja 2019
W Kanjiża odbył się międzynarodowy turniej tenisowy „Kanjiża Open 2019”. Reprezentacja Polski wywalczyła w Serbii trzy srebrne medale.