Dzisiaj jest 21 Lipca 2024, Niedziela, imieniny obchodzą:
Logo Niewidzialni.eu (powrót na stronę główną)

AKTUALNOŚCIRSS

OPS w Wołominie bardziej dostępny

19 lipca 2024
Ośrodek Pomocy Społecznej w Wołominie zmieni lokalizację. Placówka zostanie przeniesiona do nowego budynku, który powstanie przy ul. Wileńskiej 23. Obiekt ma być nowoczesny i dostępny dla osób niepełnosprawnych.

Teatr Żelazny zmieni siedzibę

19 lipca 2024
Teatr Żelazny w Katowicach zmieni siedzibę. Placówka zostanie przeniesiona do nowego budynku przy ul. Gliwickiej 148 A. Obiekt z widownią na 350 miejsc ma być nowoczesny i dostępny dla osób niepełnosprawnych.

Nowoczesny żłobek w Skołyszynie

19 lipca 2024
W Skołyszynie (powiat jasielski) powstanie nowy żłobek. Placówka, która będzie dostosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych przyjmie dzieci w wieku wczesnoszkolnym. Prace budowlane mają zostać zakończone w 2026 roku.

Mniej barier w ostrołęckiej bibliotece

19 lipca 2024
Miejska Biblioteka Publiczna w Ostrołęce (województwo mazowieckie) odzyska dawny blask. Powstanie nowa czytelnia i wypożyczalnia książek. Obiekt ma być nowoczesny i dostępny dla wszystkich.

REKLAMA | ANS – Uczelnia bez barier

19 lipca 2024
Z roku na rok rośnie liczba osób niepełnosprawnych podejmujących studia licencjackie i magisterskie. Akademia Nauk Stosowanych im. Jana Komeńskiego w Lesznie jest jedną z nielicznych uczelni w regionie leszczyńskim w pełni dostosowaną do potrzeb osób z niepełnosprawnością ruchową.

PUP w Białymstoku zmieni siedzibę

18 lipca 2024
Powiatowy Urząd Pracy w Białymstoku (województwo podlaskie) zmieni siedzibę. Placówka zostanie przeniesiona do budynku, który powstanie między ulicami Wiewiórczą a Niedźwiedzią. Obiekt będzie nowoczesny i dostępny dla wszystkich.

Ekopracownia w szkole w Lubiewie

18 lipca 2024
Nauka ekologii w praktyce. W Szkole Podstawowej w Lubiewie (województwo kujawsko-pomorskie) otwarto ekopracownię w której uczniowie mogą przeprowadzać doświadczenia przy wykorzystaniu interaktywnych pomocy dydaktycznych.