Dzisiaj jest 12 Czerwca 2024, Środa, imieniny obchodzą:
Logo Niewidzialni.eu (powrót na stronę główną)

KULTURARSS

Lars jest LOL trafi do kin w piątek

23 maja 2024
Czy można pokonać wewnętrzne bariery i zbudować przyjacielską relację z osobą niepełnosprawną? Jak zareagują na to znajomi i bliscy? Film „Lars jest LOL”, który trafi do polskich kin 24 maja udowadnia, że „inności” nie trzeba się bać.

CARBON Silesia Festival 2024

23 maja 2024
Największe hity muzyki elektronicznej w unikatowej i wyjątkowej lokalizacji. „CARBON Silesia Festival”, organizowany po raz czwarty w Sztolni Królowa Luiza w Zabrzu – to nie tylko muzyczna uczta dla słuchu, ale też dla wzroku, bo tego rodzaju wydarzenia nie często można oglądać w takich miejscach.

Pani Ka Patrzy na morze

23 maja 2024
W Teatrze Polskim we Wrocławiu spektakl „Pani Ka Patrzy na morze”. To ironiczne rozważanie na temat kondycji zawodu aktorskiego.

Monster trafi do kin w piątek

16 maja 2024
Bolesna droga w poszukiwaniu odpowiedzi na trudne pytania i walka o sprawiedliwość. Monster w reżyserii Hirokazu Koreedy trzyma widza w napięciu do ostatniej sceny. Film trafi do polskich kin w piątek, 17 maja.

Cavatina Guitar Festival 2024

16 maja 2024
50 artystów, 30 koncertów i 3 sceny z najlepszym nagłośnieniem i oświetleniem. W Bielsku-Białej rozpoczął się Cavatina Guitar Festival 2024. To muzyczna uczta dla miłośników gitarowych brzmień w wykonaniu największych gwiazd.

Matylda ponownie w Teatrze Syrena

16 maja 2024
Ma genialny umysł i wielkie serce, ale urodziła się w kompletnie niepasującej do niej rodzinie. Czy niezwykłej dziewczynce uda się naprawić relacje w swojej rodzinie? Odpowiedź na to pytanie w musicalu „Matylda”, który pokaże Teatr Syrena w Warszawie.