Dzisiaj jest 12 Czerwca 2024, Środa, imieniny obchodzą:
Logo Niewidzialni.eu (powrót na stronę główną)

WYWIADOWNIA RSS

Markę i wizerunek buduje się latami

22 marca 2024
„Najważniejszy jest odbiorca. To on czyta treści, ocenia, komentuje i decyduje, czy wróci na portal... Jutro… Pojutrze… Kiedykolwiek. Markę i wizerunek buduje się latami” – mówi Bartosz Szpurek, redaktor naczelny portalu Niewidzialni.eu, obchodzącego w tym roku 15. urodziny. Serwis nieustannie się rozwija, za co cztery lata temu otrzymał nagrodę w konkursie Lodołamacze 2020.

Klasyczny mobber nigdy nie ma dość!

23 marca 2019
Każdy mobber jest inny, ale zawsze atakuje w najsłabszy punkt osobowości. Dlatego my też musimy poznać jego wady i słabe strony. To pozwoli przewidzieć jego kolejny ruch – mówi Bartosz Szpurek, redaktor naczelny portalu Niewidzialni.eu, który od 6 lat prowadzi badania naukowe poświęcone mobbingowaniu osób niepełnosprawnych w polskich firmach.

Komunikaty głosowe ułatwiają podróż

23 grudnia 2016
Z Tomaszem Knapikiem, lektorem, rozmawia Bartosz Szpurek

MegaMisja – Nauka poprzez zabawę

30 września 2015
Fundacja Orange ogłosiła otwarcie nowego programu edukacyjnego MegaMisja. O jego założeniach, celach i zasadach rozmawiamy z Iwoną Kamińską, Koordynatorką Programu w Fundacji Orange.

15 lat minęło...

27 grudnia 2014
Z Danutą Rominiecką-Gromniak, Prezes Stowarzyszenia Przyjaciół Niewidomych i Słabowidzących w Poznaniu, o historii i teraźniejszości Warsztatu Terapii Zajęciowej OGNIK, który w tym roku obchodził swoje piętnaste urodziny rozmawia Marcin Halicki

Twórcy „Klanu” przełamali temat tabu

20 maja 2013
Z Piotrem Cyrwusem, aktorem filmowym i teatralnym rozmawia Bartosz Szpurek

Teatr bez barier

14 maja 2013
Z Emilianem Kamińskim, dyrektorem Teatru Kamienica rozmawia Bartosz Szpurek