Dzisiaj jest 21 Lipca 2024, Niedziela, imieniny obchodzą:
Logo Niewidzialni.eu (powrót na stronę główną)

NIEWIDZIALNI FMRSS

Radio Niewidzialni FM ma 10 lat!

01 lutego 2021
Nasza przygoda z dźwiękami rozpoczęła się od uruchomienia skromnej platformy multimedialnej w serwisie You Tube. Wykorzystaliśmy jej potencjał do publikowania krótkich rozmów z osobami niepełnosprawnymi, które rozpoczynały i kończyły proste jingle nagrywane z udziałem jednego lektora. Dzisiaj jesteśmy profesjonalną, nieustająco rozwijającą się stacją radiową, która jakością nadawanych programów może śmiało konkurować z innymi nadawcami. Radio Niewidzialni FM – to marka tworzona z pasją! Od 10 lat…

Dobra energia w radiu Niewidzialni FM

26 października 2019
Bezsenność w sieci, Folkowe Pejzaże i Domówka z Radiem Niewidzialni FM – to nowe programy radiowe, które można słuchać na antenie radia Niewidzialni FM. Od poniedziałku do piątku, późnym wieczorem i w nocy gramy utwory dostarczające dużo pozytywnej energii!

Więcej muzyki w radiu Niewidzialni FM

12 lipca 2019
Kuźnia Metalu, Latino Party i Imprezownia – to kolejne nowe programy radiowe, które można słuchać na antenie radia Niewidzialni FM. Przed północą, od poniedziałku do środy gramy niekomercyjne utwory heavy metalowe, gorące hity latynoskie i klasyki klubowe.

Nowe formaty w radiu Niewidzialni FM

01 września 2018
Propozycje do listy przebojów, Enter, Klub bez barier i Bezpieczny dom – to tylko niektóre z wielu nowych programów radiowych, które można słuchać na antenie radia Niewidzialni FM. Po południu stacja nadaje magazyny informacyjno-poradnikowe. Wieczorem gra utwory niekomercyjne – jazz, country i blues.

Nowa ramówka Niewidzialni FM

03 marca 2015
Lista przebojów i Radio na randkę – to dwa nowe programy, które można słuchać na antenie radia Niewidzialni FM od 1 marca 2015 r. Nowa ramówka została przygotowana z myślą o słuchaczach, którzy weekendowe wieczory lubią spędzać w domu.

Nowe programy w radiu Niewidzialni FM

01 marca 2014
Dzień Dobry już weekend, Afisz Kulturalny i Drugie Śniadanie – to tylko niektóre z wielu nowych programów radiowych, które można słuchać na antenie radia Niewidzialni FM od 1 marca 2014 r. Nowa ramówka została przygotowana z myślą o słuchaczach, którzy weekendowe poranki i popołudnia lubią spędzać w domu.

Niewidzialni FM na platformie n

13 kwietnia 2013
Od 1 października 2012 r. jesteśmy dostępni na platformie n. Pozycja 269, zakładka - polskie radia internetowe.