Dzisiaj jest 30 Maja 2024, Czwartek, imieniny obchodzą:
Logo Niewidzialni.eu (powrót na stronę główną)

Nowe programy w radiu Niewidzialni FM

Dodano: 01 marca 2014

Dzień Dobry już weekend, Afisz Kulturalny i Drugie Śniadanie – to tylko niektóre z wielu nowych programów radiowych, które można słuchać na antenie radia Niewidzialni FM od 1 marca 2014 r. Nowa ramówka została przygotowana z myślą o słuchaczach, którzy weekendowe poranki i popołudnia lubią spędzać w domu.

 

Format Drugie Śniadanie powstał na bazie programu Nowy Dzień. Audycja emitowana jest w godz. od 6:00 do 11:00. Jej motorem napędowym są wydarzenia kulturalne. Informacje o imprezach i festiwalach poświęconych tematyce niepełnosprawności będą przekazywane w magazynie Afisz Kulturalny.

Dzień Dobry już weekend to program adresowany do słuchaczy, którzy nie lubią wcześnie wstawać. Audycja emitowana jest w godz. od 11:00 do 16:00. W programie popołudniowym poza kultowymi utworami z Play Listy radia Niewidzialni FM emitowany będzie magazyn filmowy Stopklatka.

Na potrzeby uruchomienia nowych formatów powstały jingle i spoty opatrzone logo programów. Produkcje zostały sfinansowane z wpływów reklamowych.Czytaj również