Dzisiaj jest 12 Czerwca 2024, Środa, imieniny obchodzą:
Logo Niewidzialni.eu (powrót na stronę główną)

Niewidzialni FM On Air

Dodano: 13 kwietnia 2013

Na Dzień Dobry, gdy się zbudzisz i Na Dobranoc zanim zaśniesz – to właśnie ten jingiel nagrany w nowej aranżacji powitał w niedzielę po północy słuchaczy radia Niewidzialni FM. 8 kwietnia 2012 r. rozpoczęliśmy nadawanie na żywo.

 

Radio Niewidzialni FM powstało w roku 2011 na bazie kanału radiowego uruchomionego w serwisie You Tube. Na serwerze jednego z najbardziej popularnych portali multimedialnych na świecie zamieściliśmy (i nadal będziemy to robić) rozmowy z osobami, które tworzą i wspierają projekty poświęcone niepełnosprawności.

Nie rezygnując z prowadzenia kanału w serwisie You Tube, ale poszukując nowych alternatyw dla jego rozwoju uruchomiliśmy radio internetowe.  

- Na portalu – niewidzialnifm.pl, umieściliśmy baner ON AIR. Po kliknięciu na niego myszką uruchamia się aplikacja, która pozwala na słuchanie radia w programie Winamp – wyjaśnia Bartosz Szpurek, redaktor naczelny radia Niewidzialni FM.

Play Listę radia tworzą utwory niekomercyjne. Stacja nadaje piosenki z bibliotek muzycznych serwisu Jamendo.com. Serwuje przede wszystkim pop, rock, funk, electro i jazz.

Na potrzeby projektu powstały nowe jingle w wersji wokalnej. Produkcje zostały zaaranżowane i nagrane w studio Nieustraszonych Łowców Dźwięków w Krakowie oraz w Pracowni Dźwięku w Wołominie.Czytaj również