Dzisiaj jest 30 Maja 2024, Czwartek, imieniny obchodzą:
Logo Niewidzialni.eu (powrót na stronę główną)

Nowe formaty w radiu Niewidzialni FM

Dodano: 01 września 2018

Propozycje do listy przebojów, Enter, Klub bez barier i Bezpieczny dom – to tylko niektóre z wielu nowych programów radiowych, które można słuchać na antenie radia Niewidzialni FM. Po południu stacja nadaje magazyny informacyjno-poradnikowe. Wieczorem gra utwory niekomercyjne – jazz, country i blues.

 

Propozycje do listy przebojów to nowy format muzyczny adresowany do słuchaczy w wieku od 16 do 49 lat, którzy wieczorem, przed snem chcą się zrelaksować słuchając kultowych utworów z biblioteki muzycznej radia Niewidzialni FM. Wykwintna uczta dla miłośników różnych gatunków i stylów muzycznych. Zapraszamy we wtorek i w czwartek od 21.00 do 22.00. Jazz Cafe, Przystanek Country i Laboratorium Bluesa – to programy adresowane do wielbicieli brzmień jazzowych, countrowych i bluesowych. Można ich słuchać w paśmie wieczornym, w poniedziałek, środę i piątek od 21.00. 

W programie popołudniowym poza kultowymi i nowymi utworami z play listy radia Niewidzialni FM emitowanych będzie ponad dwadzieścia magazynów informacyjno-poradnikowych. W nowej ramówce usłyszycie m.in. magazyn komputerowy Enter, Klub bez barier, Taxi bez barier, Bezpieczny dom i Najważniejszy dzień życia.



Czytaj również