Dzisiaj jest 12 Czerwca 2024, Środa, imieniny obchodzą:
Logo Niewidzialni.eu (powrót na stronę główną)

Niewidzialni FM - Twoje radio

Dodano: 13 kwietnia 2013

Magazyn żużlowy, Kalejdoskop, Zobaczyć świat przez dotyk – to tylko niektóre z wielu programów radiowych, które tworzą ramówkę nowego radia internetowego adresowanego do osób interesujących się tematyką niepełnosprawności. Niewidzialni FM to nowy, dynamicznie rozwijający się portal radiowy utworzony w ramach projektu Media Disability.

 

Radio Niewidzialni FM powstało na bazie uruchomionego w sierpniu 2011 r. kanału radiowego w serwisie You Tube. Stworzyliśmy multimedialną platformę, na której publikujemy rozmowy z osobami, które tworzą i wspierają projekty poświęcone tematyce niepełnosprawności.

Ciekawe historie, zabawne anegdoty, opinie i przemyślenia. Prezentujemy wypowiedzi osób niepełnosprawnych, znanych celebrytów, zwykłych ludzi, którzy czerpią radość z życia i chcą tą radością dzielić się z innymi. Tworzymy radio bez barier. Radio niekomercyjne i niezależne adresowane do grupy docelowej w wieku od 16 do 49 lat.

- Dostosowujemy się do potrzeb i oczekiwań osób interesujących się tematyką niepełnosprawności. Radio internetowe, czy kanał radiowy nie jest w obecnych czasach wielką nowością. To standard. Niemal wszystkie, rozwijające się media oferują swoim odbiorcom taką usługę – mówi Bartosz Szpurek, redaktor naczelny radia Niewidzialni FM.

Na potrzeby projektu powstały specjalne zajawki i jingle opatrzone logo stacji. Oprawę radia tworzy ponad 100 produkcji lektorskich i wokalnych. Nagrania zostały zrealizowane w studiach dźwiękowych w Zawodziu, Krakowie, Warszawie i we Wrocławiu. Czytaj również