Dzisiaj jest 28 Marca 2024, Czwartek, imieniny obchodzą:
Logo Niewidzialni.eu (powrót na stronę główną)

Tenisiści rywalizowali w Wiśle

Dodano: 20 października 2020

W Ośrodku Przygotowań Paraolimpijskich w Wiśle odbyły się Drużynowe Mistrzostwa Polski Niepełnosprawnych w tenisie stołowym. Dwa złote medale wywalczyła reprezentacja Zrzeszenia Sportowo-Rehabilitacyjnego „Start” Zielona Góra.

Piotr Grudzień, Marcin Skrzynecki i Tomasz Mika wygrali wszystkie pojedynki w klasie 8. Wynikiem 2:0, pokonali IKS AWF Warszawę, Eurobeskidy Łodygowice, START Wejherowo, Gminę Strzelce Opolskie, oraz Bronowiankę Kraków.

W klasie 9-10 Igor Misztal i Hubert Morusiewicz pokonali wynikami – 2:1 IKS Jezioro Tarnobrzeg, IKS AWF Warszawę, a także reprezentację START-u Wejherowo – 2:0. W półfinale zielonogórzanie postawili się zawodnikom START-u Katowice, wygrywając – 2:0. W finale również okazali się lepsi od drużyny IKS Jezioro Tarnobrzeg, którą pokonali – 2:1.